Música Electrónica Gratis

Música Electrónica Gratis 1.2

Ciesz się najlepszą muzykę elektroniczną na żywo na smartfonie.

Ciesz się najlepszą muzykę elektroniczną na żywo na smartfonie.

Ciesz się najlepszą muzykę elektroniczną na żywo na smartfonie. Wybraliśmy najlepsze stacje radiowe o wysokiej jakości w nowej aplikacji Muzyka Elektroniczna bezpłatny. Wszystkie stacje są transmisji na żywo i można słuchać ich w dowolnym momencie. Jedyne czego potrzebujesz to stabilne połączenie z internetem. Pobierz aplikację radiowego elektronicznego za darmo, a otrzymasz fantastyczny nowy pudła z muzyki popularnej i najczęściej ocenianych internetowych stacji radiowych nadających top muzyki elektronicznej. Muzyka elektroniczna to gatunek muzyczny, związany z trance, techno, muzyki house i innych stylów muzycznych. Najważniejsze, że dominuje w muzyce elektronicznej są elektroniczne instrumenty muzyczne, takie jak gitara elektryczna, organy Hammonda i Telharmonium. Czysto elektroniczny dźwięk może być wykonane i korzystania z urządzeń, takich jak komputer, syntezator lub theremin. Posłuchaj największych DJ-ów na najlepsze radia internetowe.

Dla tych, którzy lubią szybsze rytmy i bity obciążenia, dla tych, którzy uwielbiają dj kluby, parkiet i dyskotek. Rave muzyka, muzyka disco, dj elektryczne. Wszystko to i wiele więcej znajdziesz w tej bezpłatnej aplikacji radiowej na żywo elektrycznych, które bez żadnych kosztów można w ogóle. Pobierz aplikację radia internetowego, zainstalować go i swoje ulubione gatunki muzyczne będzie zawsze z wami. Włącz światła disco, i cieszyć się dj uderzeń muzyki elektronicznej i remix. Najnowsze radia elektroniczne w jednym miejscu za darmo. Tuner radiowy FM jest najlepszym sposobem, aby słuchać radia internetowego na urządzeniu z systemem Android i tabletek. Najlepsza muzyka, transmisji na żywo, ulubione częstotliwości radiowe i wiele innych wspaniałych rzeczy ... Elektroniczny aplikacja radiowa muzyka jest najlepszym sposobem, aby posłuchać najnowszych przebojów muzycznych, najlepszych, wiadomości, rozmów, pokazuje, jak również wiadomości sportowe i informacje o pogodzie.

Ciesz transmisji na żywo gdziekolwiek pójdziesz. Relaks z fantastycznej muzyki gitarowej, najnowsze przeboje DJ i słuchać radia na żywo na telefonie komórkowym, gdy kiedykolwiek kochasz. Ta świetna aplikacja muzyka radio jest wielki zbiór starannie zbierane i najbardziej popularnych stacji radiowych z internetu. Jeśli szukasz różnych elektro najlepszych hitów muzycznych, po prostu chwyć ten najgorętszy aplikację radia online z live streaming. W aplikacji Muzyka Elektroniczna bezpłatny możesz słuchać swoich ulubionych artystów i mikserów. Tylko jedna klawiatura kliknij najgorętszych aplikacji, aby znaleźć najnowsze bezpłatne pudła z najlepszych stacji radiowych z electro nadawania. Usiądź wygodnie i ciesz elektronicznej technologii muzycznej. Dzięki strumieni na żywo, muzyka elektroniczna online jest kliknięcie od Ciebie. Pobierz za darmo to FM aplikację radia internetowego, a twoja ulubiona stacja radiowa z najfajniejszych muzyki elektronicznej będzie zawsze z wami. Największe przeboje najpopularniejszych artystów, dj, fantastyczna muzyka drum & bass, dubstep, ambient, chill out i wiele fantastycznych dźwięków w tej aplikacji na żywo. Istnieje wiele stacji radiowych grających tylko największe przeboje najpopularniejszych artystów i zespołów z całego świata. Posłuchaj najlepszych stacji radiowych na żywo nadawania elektronicznego, takie jak: Antenne Bayern Chillout, Sunshine Live, 104,9, 1 Mix Radio EDM, 54House.fm, Chromanova Ambient Mix Radio, 1, divbyzero Psychedelic Trance Ambient & Downbeat, Ibiza Radio 97,6 FM globalnej i wiele więcej.

Wymagania:

* Aplikacja wymaga połączenia z internetem

* App zależy od strumienia radiowy, więc należy pamiętać, że niektóre stacje mogą być chwilowo niedostępne.

Główne cechy:

* Słuchawki nie są konieczne, * Bądź listy ulubionych stacji szybkiego dostępu * Ustaw zegar, który wyłącza stacji radiowej w konkretnym czasie aplikacji * Share za pośrednictwem sieci społecznościowych * Przycisk Więcej aplikacji do zwiedzania innych stacji

* Regularnie aktualizuje listę stacji radiowych

— Muzyka i radio —

Música Electrónica Gratis

Download

Música Electrónica Gratis 1.2